Φωτογραφίες
Πληροφορίες
Το HYDE βρίσκεται στην οδό Κολοκοτρώνη, μέσα σε ένα νεοκλασικό πέτρινο κτίριο του 1830, γνωστό ως «Πύργος της Κηφισιάς». Είναι η απόλυτη «κρυψώνα» όπου μπορείς να πιείς καφέ, να δοκιμάσεις νόστιμα πάτα και δημιουργικά cocktails καθ’ όλη τη διάρκεια της ημέρας. Σπιτικές και μυστικές συνταγές αποτυπωμένες σε 16 μοναδικά cocktails σας περιμένουν να σας ταξιδέψουν σε κάθε γωνιά της υφηλίου.
Σημείο αναφοράς αποτελεί και το φαγητό του! Ξεχωρίζει η ιταλική πίτσα, η σαλάτα με πράσινα λαχανικά και κατσικίσιο τυρί και τα mini burgers με καραμελωμένο κρεμμύδι, πίκλες και cheddar sause. Για γλυκό, το banoffee με ναμελάκα σοκολάτας, crumble αμυγδάλου και μαρμελάδα μπανάνας θα σας ενθουσιάσει! Πίσω από το Hyde βρίσκεται ο δημιουργικός παιδότοπος Playville (ώρες λειτουργίας 11:00-21:00) όπου οι γονείς μπορούν να εμπιστευτούν την φύλαξη και διασκέδαση των παιδιών τους από 2 έως 12 ετών, ώστε να απολαύσουν ανέμελοι το πρωινό, brunch, μεσημεριανό και βραδινό τους.
Κάντε τώρα κράτηση στο Hyde στην Κηφισιά μέσω e-table, online και δωρεάν.
Ωράριο
Δευτέρα έως Πέμπτη 09:00 - 01:00
Παρασκευή - Σάββατο 09:00 - 02:00
Κυριακή 09:00 - 01:00
Στυλ
Bar Restaurant
Κόστος κατ'άτομο
16€ - 25€
Τρόποι Πληρωμής
VISA MasterCard
Υπηρεσίες
WiFi Parking επί πληρωμή Παιδικά καθισματάκια