- 1. Κέντρο Αθήνας
- 2. Εξάρχεια - Νεάπολη
- 3. Κηφισιά
- 4. Γλυφάδα
- 5. Χαλάνδρι
Μετά από 10 χρόνια επιτυχημένης διαδρομής στην ελληνική αγορά, το e-table ολοκληρώνει τον κύκλο του,αναστέλλοντας τη λειτουργία του στις 31 Ιουλίου.
Όλη η ομάδα του e-table θα ήθελε να σας ευχαριστήσει για την εμπιστοσύνη που δείξατε στην καινοτόμο ελληνική πλατφόρμα κρατήσεων σε εστιατόρια.
Όλες οι κρατήσεις που έχουν πραγματοποιηθεί στην πλατφόρμα μας έως τις 31 Ιουλίου, θα εξυπηρετηθούν κανονικά, χωρίς να απαιτείται καμία επιπλέον ενέργεια από πλευράς σας.
Είμαστε στη διάθεσή σας για κάθε ενημέρωση ή διευκρίνηση, έως τις 31 Ιουλίου, μέσω email στο info@e-table.gr.
Σας ευχαριστούμε.
H ομάδα του e-table
Αγαπημένο μας ινδικό εστιατόριο στην Γλυφάδα σε πολύ όμορφο περιβάλλον με άψογο σέρβις και καλές τιμές. Αυτή την φορά δοκιμάσαμε και μια καινούργια γεύση, το Chicken Mandras…
Μια όαση στο Χαλάνδρι που παραπέμπει σε νησί με άριστη ποιότητα φαγητού, καλές τιμές και περισσότερο όλων, φιλικότατο και άκρως ευγενέστατο προσωπικό. Σίγουρη επιλογή
Ένας κλασικός προορισμός στο κέντρο της Αθήνας, με όμορφη αυλή και προσεγμένο περιβάλλον. Η εξυπηρέτηση πολύ καλή . Το φαγητό πολύ ενδιαφέρον, αν και αρκετά ακριβό και…
Ένα πολύ όμορφο εστιατόριο κυρίως για την θέα του. Το φαγητό αρκετά νόστιμο αν και κάποιες μερίδες είναι αρκετά μικρές. Οι τιμές είναι λίγο τσιμπημένες. Το προσωπικό…
όπως πάντα άριστο περιβάλλον με πολύ ωραία θέα και με πολύ ωραία μουσική επιλογή!! θέα στο βουνό τέλεια εξυπηρέτηση και αρκετά καλό φαγητό. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.
Εκπληκτικό μαγαζί για brunch και ειδικά pancakes (ήταν από τα καλύτερα στη Αθήνα). Ότι φάγαμε ήταν πολύ ωραίο. Στα έξτρα οι ωραίες μπυρες. Ο χώρος είναι ωραίος διακοσμημένο.…
Όμορφο μέρος, η διακόσμηση σου δίνει την εντύπωση πως βρίσκεσαι στην σκηνή ενός Βεδουίνου στην έρημο! Το φαγητό ωραίο αλλά όχι κάτι διαφορετικό, το θετικό είναι πως…
Πολύ καλό μέρος! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Ωραίος χώρος, άψογη εξυπηρέτηση, πολύ καλό φαγητό! Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και εννοείται πως θα ξαναπάμε σίγουρα!
Φανταστικό μεζεδοπωλείο στο Πασαλιμάνι του Πειραιά!!!Εξαιρετικοί μεζέδες και πολύ φιλικό ευχάριστο κλίμα για να πιεις μια μπυριτσα και να τσιμπήσεις κάτι!!
Πολύ ωραίο γιαπωνέζικο φαγητό. Νόστιμο και όμορφα σερβιρισμένο. Τα παιδιά στο service επίσης πολύ εξυπηρετικά και η σχέση ποιότητας τιμής άψογη. Θα ξαναπάμε!
Πολύ.ομορφο μέρος όπου θυμίζει χωριό. Ευγενέστερο και με καλή διάθεση προσωπικό. Ότι φάγαμε ήταν περιποιημένο γευστικοτατο και ιδιαίτερο. Οπωσδήποτε τα χοιρινά φιλετακια…
Ωραίο περιβάλλον και γρήγορη εξυπηρέτηση. Το μπέργκερ πολύ καλό όπως και το κοτόπουλο. Το δικό τους κρασί επίσης πολύ καλό. Όλα όμως πολύ ακριβά. Δεν θα ξαναπήγαινα αν…