Φωτογραφίες
Πληροφορίες
Με τις ωδές του στις κυκλαδίτικες γεύσεις και μυρωδιές, το Pere Ubu Mykonos είναι ένα ολοήμερο εστιατόριο με ένα διακριτικό αλλά υψηλής ποιότητας μενού που φτιάχνει ο executive chef Κώστας Τσίγκας. Ξυπνήστε με τη μυρωδιά του φρεσκοψημένου ψωμιού από τον φούρνο με τούβλα και κοιμηθείτε ήσυχοι αφού απολαύσετε ένα ιδιαίτερο γεύμα με φίλους. Την ημέρα ειδικεύεται σε μικρούς «μεζέδες» και πιάτα για να απολαύσουν οι επισκέπτες ως πλήρη γεύματα ή ελαφριά γεύματα. Το βράδυ, το εστιατόριο μεταμορφώνεται σε ένα ζωντανό κοινωνικό κέντρο με καινοτόμα ποτά και νόστιμα πιάτα. Ανοιχτό τόσο στους επισκέπτες του ξενοδοχείου όσο και στους επισκέπτες του νησιού, το Pere Ubu Mykonos ενσαρκώνει το ήθος της φιλοξενίας του Kalesma.
Κάντε την κράτησή σας τώρα online και δωρεάν στο Pere Ubu μέσω e-table.gr
Ωράριο
Δευτέρα έως Κυριακή 08:00 - 01:00
Στυλ
Bar Restaurant
Κόστος κατ'άτομο
36€ - 50€
Τρόποι Πληρωμής
VISA MasterCard
Υπηρεσίες
WiFi Εκτενής λίστα κρασιών
Κριτικές Pere Ubu
Νέα άφιξη στο e-table. Δεν υπάρχουν ακόμα κριτικές.