Φωτογραφίες
Πληροφορίες
Το εστιατόριο Mama Goose στη Νέα Φιλαδέλφεια προσφέρει ελληνική κουζίνα σε έναν πολύ ιδιαίτερο χώρο στην πλατεία Κωνσταντινουπόλεως 1. Με σήμα κατατεθέν μια υπέροχη "μαμά χήνα" η κοσμογυρισμένη "Mama Goose" γνωρίζει καλά από καλό φαγητό, εκλεκτό ποτό και άριστη φιλοξενία. Το μενού περιλαμβάνει ιδιαίτερα πιάτα και απολαυστικούς μεζέδες, που παρασκευάζονται καθημερινά από αγνά βιολικά υλικά απ’ όλη την Ελλάδα.
Δοκιμάστε φάβα Φενεού με πουρέ λιαστής ντομάτας, πατατοσαλάτα ζεστή με αφυδατωμένη ντομάτα, μανιτάρια πλευρώτους, τραγανές πατατόφλουδες και λάδι τρούφας, κρεμμυδόπιτα με χειροποίητο φύλλο και βουβαλίσια κρέμα Σερρών, βουβαλίσια σπαλομπριζόλα,αρνίσιο κότσι και ψαρονέφρι με πουρέ σελινόριζας και σάλτσα από άγρια κεράσια Καβάλας. Συνοδεύστε με καθαρά αποστάγματα ρακής, τσίπουρου, ούζου, δημιουργικές γεύσεις ρακόμελων ή το είδος αλκοολούχου ποτού που ταιριάζει καλύτερα με τις νέες γευστικές προτάσεις του Mama Goose. Ανάμεσα στη μοντέρνα διακόσμηση και το artwork στους τοίχους, το Mama Gouse κρύβει το μυστικό της διασκέδασης και του καλού φαγητού. Κάντε την κράτησή σας με προσφορά μέσω e-table.
Ωράριο
Δευτέρα έως Κυριακή 13:00 - 02:00
Στυλ
Μεζεδοπωλείο
Κόστος κατ'άτομο
έως 15€
Τρόποι Πληρωμής
VISA MasterCard
Υπηρεσίες
WiFi
Νέα άφιξη στο e-table. Δεν υπάρχουν ακόμα κριτικές.